Sveriges häftigaste handbollsklubb

Kontakt

Om du inte hittar den information du söker efter på hemsidan, har synpunkter eller bara undrar över något är du välkommen att kontakta oss.

Adress: Kristianstad Arena . Västra Storgatan 69, 291 54 Kristianstad Telefon: 044-21 16 15

Öppettider/telefontider Kansli:
Måndag-Torsdag: Kl. 09-16
Fredag: STÄNGT

Välkomna!

E-post: info@ifkkristianstad.se

KLUBBCHEF


Jesper Larsson
jesper.larsson@ifkkristianstad.se
0709-903475

Marknad & Försäljning

Per-Håkan Winqvist
Försäljning
ph@ifkkristianstad.se 0706-18 56 63
Rickard Karström
Försäljning
rille@ifkkristianstad.se 0706-368782
Sebastian Rosenberg
Marknadskoordinator
sebastian@ifkkristianstad.se 0768-506651

Kundcenter

Peter Wadbro
Biljetter/IFK i Samhället
projekt@ifkkristianstad.se 0733-288300
Carola Olsson
Ekonomi/Supportershop
info@ifkkristianstad.se 0701-194395
Richard Gersson
Kommunikation
richard.gersson@ifkkristianstad.se 0727-443199

Sport

Annna Olsson
Idrottskonsulent
anna.olsson@ifkkristianstad.se 044-211615 (växel)
Albin Svensson
Parahandboll
albin.svensson@ifkkristianstad.se 0720-854820
Roger "Kagan" Börjesson
Maskot och Busschafför
info@kagansbuss.se 0709209089

Styrelse

Marcus Kjellman
Ordförande
kjellman.marcus@gmail.com 076-1029800
Malin Cullin
Ledamot
Malin.Cullin@duni.com 0734-196286
Malin Karlsson
Ledamot
malinkarlsson4m@gmail.com 0708-217781
Annika Ohlsson
Ledamot
annikaohlsson001@gmail.com 0708-737121
Stephan Persson
Ledamot
stephan.ollsjo@gmail.com 0708-599115
Peter Canaki
Kassör
peter.canaki@husmanhagberg.se 0708-556555
Magnus Larsson
Ledamot
magnus1.larsson@bikab.net 0708-145424