Sveriges häftigaste handbollsklubb

Kontakt

Om du inte hittar den information du söker efter på hemsidan, har synpunkter eller bara undrar över något är du välkommen att kontakta oss.

Adress: Kristianstad Arena . Västra Storgatan 69, 291 54 Kristianstad Telefon: 044-21 16 15

Öppettider/telefontider Kansli:
Måndag-Torsdag: Kl. 09-16
Fredag: STÄNGT

Välkomna!

E-post: info@ifkkristianstad.se


Personal

Marknad & Försäljning

Rickard Karström
Försäljning
rille@ifkkristianstad.se 0706-368782
Sebastian Rosenberg
Marknadskoordinator
sebastian@ifkkristianstad.se 0768-506651
Jesper Larsson
Klubbchef
jesper.larsson@ifkkristianstad.se 0709-903475

Kundcenter

Peter Wadbro
Projektledare IFK i Samhället
projekt@ifkkristianstad.se 0733-288300
Carola Olsson
Supportershopsansvarig
supportershop@ifkkristianstad.se 0701-194395

Sport

Anna Olsson
Idrottskonsulent
anna.olsson@ifkkristianstad.se 044-211615 (Växel)
Mattias Johansson
Ansvarig U-Elit damverksamhet
mattias.johansson@ifkkristianstad.se 0767-76 63 52

Styrelse

Marcus Kjellman
Ordförande
marcus.kjellman@bygghemma.se 076-1029800
Malin Cullin
Ledamot
Malin.Cullin@duni.com 0734-196286
Malin Karlsson
Ledamot
mailnkarlsson4m@gmail.com 0708-217781
Annika Ohlsson
Ledamot
annikaohlsson001@gmail.com 0708-737121
Stephan Persson
Ledamot
stephan@hasslehem.se 0709-108600
Peter Canaki
Kassör
peter.canaki@husmanhagberg.se 0708-556555
Magnus Larsson
Ledamot
magnus1.larsson@bikab.net 0708-145424