Sveriges häftigaste handbollsklubb

Kontakt

Om du inte hittar den information du söker efter på hemsidan, har synpunkter eller bara undrar över något är du välkommen att kontakta oss.

Adress: Kristianstad Arena . Västra Storgatan 69, 291 54 Kristianstad

Öppettider Kansliet:
Vardagar 09:00 - 16:30
Lunchstängt 12:00 - 13:00
Telefon: 044-21 16 15
Telefontider: 09:00-12:00 , 13:00-16:00
E-post: info@ifkkristianstad.se

Personal

Nikolas Larsson
Nikolas Larsson
Klubbchef
nikolas.larsson@ifkkristianstad.se
0705-454332

Sebastian Rosenberg
Sebastian Rosenberg
Marknadskoordinator
sebastian.rosenberg@ifkkristianstad.se
0768-506651

Henrik Fröberg
Henrik Fröberg
Match och Arrangemangschef
henrik.froberg@ifkkristianstad.se
0708-280283

Jesper Larsson
Jesper Larsson
Sportchef
jesper.larsson@ifkkristianstad.se
0709-903475

Anna Olsson
Anna Olsson
Idrottskonsulent
anna.olsson@ifkkristianstad.se
0708-184141

Mia Hallqvist
Mia Hallqvist
Kansli/Ekonomi
mia.hallqvist@ifkkristianstad.se
044-21 16 15

Magnus Appelqvist
Magnus Appelqvist
Marknad / Ekonomistyrning
magnus.appelqvist@ifkkristianstad.se
0708-870375

Carola Olsson
Carola Olsson
Supportershopsansvarig
supportershop@ifkkristianstad.se
0701-194395

Nicole Åström
Nicole Åström
Projektansvarig Intergration & Arena Cup
nicole.astrom@ifkkristianstad.com
0708-579187

Mattias Johansson
Mattias Johansson
Ansvarig U-Elit damverksamhet
mattias.johansson@ifkkristianstad.se
0767-76 63 52


Kristianstad Arena

Restaurang & Konferens:
info@kristianstadarena.se
Telefon:0708-280283
Hemsida: www.kristianstadarena.nu
Biljettbeställning:
Köp dina biljetter här