Sveriges häftigaste handbollsklubb

Kontakt

Om du inte hittar den information du söker efter på hemsidan, har synpunkter eller bara undrar över något är du välkommen att kontakta oss.

Adress: Kristianstad Arena . Västra Storgatan 69, 291 54 Kristianstad Telefon: 044-21 16 15

Öppettider Kansli:
Måndag-Torsdag: Kl. 9-11
Fredag: STÄNGT

Välkomna!

E-post: info@ifkkristianstad.se


Personal

Marknad & Försäljning

Rickard Karström
Försäljning
rille@ifkkristianstad.se 0706-368782
Sebastian Rosenberg
Marknadskoordinator
sebastian@ifkkristianstad.se 0768-506651

Kundcenter

Henrik Fröberg
Evenemangschef
henrik.froberg@ifkkristianstad.se 0708-280283
Linda Lindell
Kundansvarig
linda.lindell@ifkkristianstad.se 044-211047
Carola Olsson
Supportershopsansvarig
supportershop@ifkkristianstad.se 0701-194395

Sport

Jesper Larsson
Sportchef
jesper.larsson@ifkkristianstad.se 0709-903475
Anna Olsson
Idrottskonsulent
anna.olsson@ifkkristianstad.se 044-211615 (Växel)
Mattias Johansson
Ansvarig U-Elit damverksamhet
mattias.johansson@ifkkristianstad.se 0767-76 63 52

Styrelse

Anders Chrintz
Ordförande
chrintz.anders@gmail.com 0705-425050
Anna-Lena Lindahl
Vice ordförande & HR
annalena.lindahl@mosslunda.se 0730-401122
Marcus Kjellman
Ungdom
marcus.kjellman@bathlife.se 076-1029800
Peter Canaki
Kassör
peter.canaki@husmanhagberg.se 0708-556555
Magnus Larsson
Suppleant
magnus1.larsson@bikab.net 0708-145424