Sveriges häftigaste handbollsklubb

Kontakt

Om du inte hittar den information du söker efter på hemsidan, har synpunkter eller bara undrar över något är du välkommen att kontakta oss.

Adress: Kristianstad Arena . Västra Storgatan 69, 291 54 Kristianstad

Öppettider Kansliet:
Vardagar 09:00 - 16:30
Lunchstängt 12:00 - 13:00
Telefon: 044-21 16 15
Telefontider: 09:00-12:00 , 13:00-16:00
E-post: info@ifkkristianstad.se


Personal

Marknad & Försäljning

Adam Tell
Kommersiell Chef
adam.tell@ifkkristianstad.se 0739-300020
Sebastian Rosenberg
Marknadskoordinator
sebastian@ifkkristianstad.se 0768-506651

Kundcenter

Henrik Fröberg
Evenemangschef
henrik.froberg@ifkkristianstad.se 0708-280283
Linda Lindell
Kundansvarig
linda.lindell@ifkkristianstad.se 044-211047
Carola Olsson
Supportershopsansvarig
supportershop@ifkkristianstad.se 0701-194395

Sport

Jesper Larsson
Sportchef
jesper.larsson@ifkkristianstad.se 0709-903475
Anna Olsson
Idrottskonsulent
anna.olsson@ifkkristianstad.se 044-211615 (Växel)
Mattias Johansson
Ansvarig U-Elit damverksamhet
mattias.johansson@ifkkristianstad.se 0767-76 63 52

Ekonomi / administration

Mia Hallqvist
Ekonomi, Kansli, Administration
info@ifkkristianstad.se 044-211615
Magnus Appelqvist
Marknad / Ekonomistyrning
magnus.appelqvist@ifkkristianstad.se 0708-870375
Christian Cosmo
LED / Champions League-Coordinator
christian.cosmo@ifkkristianstad.se 0730-290016

Styrelse

Johan Cosmo
Ordförande
johan.cosmo@telia.com 0768-871101
Anna-Lena Lundahl
Vice ordförande
annalena.lindahl@mosslunda.se 0730-401122
Marcus Kjellman
Ledamot
marcus.kjellman@bathlife.se 076-1029800
Maria Hjalmarsson-Green
Ledamot
maria@tinia.se 070-6397169
Ulf Kvist
Ledamot
ulf.kvist@skane.se 0768-871100
Anders Chrintz
Ledamot
chrintz.anders@gmail.com 0733-984933
Peter Canaki
Kassör
peter.canaki@husmanhagberg.se 0708-556555
Magnus Larsson
Suppleant
magnus1.larsson@bikab.net 0708-155424
Patrick Karlsson
Suppleant
patrick.karlsson@pwc.com 0723-530965